Минималните температури тази сутрин ще са между 12 и 17 градуса, в София - около 13 градуса, предаде БНТ.
Максималните слабо ще се понижат и ще са между 21 и 26 градуса, в София - около 22 градуса. След обяд от запад валежите ще спират и облачността ще намалява, но в Източна България ще се задържи значителна, на места с превалявания и гръмотевици.
Значителна ще се задържи облачността по Черноморието, на места с превалявания и гръмотевици. Ще духа слаб до умерен югозападен вятър. Максималните температури ще са между 21 и 24 градуса. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.
Облачно, на места и с валежи, ще бъде и в планините преди обяд. През втората половина на деня в масивите от Западна България валежите ще спрат и облачността ще намалява. Ще духа умерен, по високите и открити части - временно силен вятър с посока от запад-югозапад
Още новини и информация за времето четете в най-четения сайт в Хисар zahisar.com